Księga Gości

Wspierasz ideę wychowania psa bez przemocy – napisz nam o tym.


Dodaj wpis
(24)
>
Paulina KApińska i Gustaw
24.10.2012

Popieram wszystkie tego typu inicjatywy. Wszystko co dotyczy uświadamiania ludzi o tym jak postępuje się ze zwierzętami. Wciąż jesteśmy ślepym na ból zwierząt społeczeństwem mimo zaangażowania ludzi takich jak Wy. Dzięki Wam świat staje się lepszy!!!

Aga, Nero
22.10.2012

Na moja psinkę nigdy smakolyki, krzyk i inne metody nie dzialaja poza obszarem podwórka, jednak nigdy nie stosuje drastycznych metod z tego powodu. Swietna strona, popieram WYCHOWYWANIE NIE TRESOWANIE

Kasia Stanik i Bubel
6.06.2012

Wasze przedsięwzięcie jest najlepszym co można zrobić dla psów. BRAWO!

Krzysiek piesek nico
27.02.2012

kochamy psy a one nas!!!

Emilia Krok i Campari
7.10.2011

Nareszcie ktoś na poważnie zainteresował się sprawą psów. Dzięki takiej akcji być może sposób patrzenia na czworonogi wreszcie się zmieni. Niestety nawet najwięksi miłośnicy tych stworzeń popełniają straszne błędy ze zwykłej nieświadomości psiego języka, tego że pies wysyła nam szereg sygnałów, których notoryczne ignorowanie doprowadza do nieporozumień. Oby dzięki Wam każdy właściciel psa potrafił się z nim porozumieć, a z pewnością wyjdzie to z pożytkiem dla obu gatunków.

konstanty golba kajra i łatek
31.08.2011

popieram!Duzo ludzi kupuje psy bo akurat taka jest moda,bo podobaja im sie wizualnie,po filmie 101 dalmatynczyków kupowali dalmatynczyki najczesciej z pseudohodowli i czesto głuche.Potem wyrzucali ze niby pies ich nie słucha a on poprostu był głuchy.Z racji zawodu jestem groomerem widze nieszczesliwe psy i ich włascicieli,bo wzieli sobie rase i nie potrafia zaspokoic potrzeb psa.to powinno sie zmienic.Ludzie wychodzac z labkiem,haskim czy inna rasa potrzebujaca duzo ruchu raz dziennie po 10 godz ktore pies sam spedził w domu na spacer i sa zli ze pies ciagnie,i co wtedy robia? Zakładaja kolczatke,a szlak mnie trafia gdy słysze ze te kolce jeszcze ostrza

Ewa Makowiec, Grzegorz Gębik i Klara
29.08.2011

Klara jest z nami dopiero 3 tygodnie ale byliśmy dośc dobrze przygotowani na tą adopcję. w 100% popieramy akcję i mamy nadzieję, że choc trochę poprawi ona poziom świadomości naszego społeczeństwa. trzymamy kciuki i będziemy śledzić a nasza psinka na pewno umieści link do Was na swoim blogu:)

Katarzyna Górowska i Kleofas
27.08.2011

Od zawsze byłam zwolennikiem wychowywania bez przemocy zarówno dzieci (jestem matką i nauczycielem) a także zwierząt. Jestem szczęśliwą właścicielką Kleofasa. Zanim pojawił się u nas przejrzałam wszystkie dostępne poradniki. Uzbrojona w wiedzę o osobniku alfa, oraz co wypada i nie wypada czynić psu starałam się "wychowywać" Klesa. Szybko jednak odeszłam od tego i kierowałam się wyłącznie instynktem. Mama teraz łagodnego, przytulaśnego i kochanego psiaka. Co z tego, że nie podaje łapy, nie chodzi na tylnych łapach i nie szczeka na komendę. Jest najwspanialszym psem. Poza tym jestem zwolennikiem szelek, zawsze i wszędzie, to duży komfort dla psa.Taką samą taktykę (łącznie z inwestycją w szelki) zastosowałam w pracy z psiakami schroniskowymi-a mam ich pod opieką czwórkę. Miłość i wyrozumiałość a jednocześnie konsekwencja.
I jeszcze j

Okruszko Aneta i Bajer
27.08.2011

Witam. Jestem właścicielką 5-letniego psa w typie amstaffa. Akcję "WYCHOWUJĘ, NIE TRESUJĘ" popieram w 100% pod każdym względem.
Co tu dużo mówić, WYCHOWUJĘ NIE TRESUJĘ!

Pozdrawiam!

Małgorzata Borowska i Lady
27.08.2011

Cudowna akcja! Mój pies,suczka spanielka Lady jest wychowywana przez całą naszą rodzine w wielkiej miłosci,i oddaje nam tę miłość w 100%.Jest bardzo pogodna i grzeczna nigdy ale to nigdy w swoim szczęniackim życiu nie zniszczyła nam kompletnie nic.Kocha dzieci i dorosłych.Dziś ma trzy lata i widzę że jest szczęśliwa z nami a my jestesmy szczęśliwi że zechciała nas pokochać.Wszystko to pewnie dlartego że na Lady nigdy nikt nie krzyczał,nie wyobrażam sobie także aby ją mozna było uderzyć jakkolwiek,traktujemy naszego psa z szacunkiem należnym stworzeniu i ona nas także szanuje.Straszono nas że spaniele są uciązliwe ale w przypadku naszej Lady nie sprawdza sie to w żadnym wypadku jest cudowna!.Pozdrawiam Gosia i Lady,leżąca obok mnie .

>

 Imię i nazwisko oraz imię psa *
 Email
 WWW

 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
8 + 9=