Księga Gości

Wspierasz ideę wychowania psa bez przemocy – napisz nam o tym.


Dodaj wpis
(24)
Aleksandra Klaus, Drops i Dunaj
27.08.2011

Edukacja społeczeństwa w zakresie relacji człowiek - zwierzę odniesie zdecydowanie lepszy skutek niż najbardziej restrykcyjne ustawy o ochronie zwierząt.
Popieram Waszą akcję i życzę jak największego oddźwięku w mediach, bo w naszych czasach to, niestety, podstawa aby działania odniosły skutek.
p.s.o akcji dowiedziałam się z Programu Trzeciego Polskiego Radia :)

S bez psa
27.08.2011

Akcja szczytna i ciekawa. Sporo się dowiedziałam o zachowaniach, sygnałach jakie okazuje pies. Psa nie mamy, moje dzieci są od małego uczone respektu zarówno dla ludzi i zwierząt. Nie do pomyślenia jest dla mnie np. zaczepianie psa na ulicy. Tak samo nie cierpię jak ktoś moje dziec izaczepia się na spacerze. Może nie słuchałam całej audycji w Trójce, ale w kampanii brakuje mi tez wychowywania właścicieli czworonogów. Skoro nie sprzątają oni po swoich pieszczochach, to jak można oczekiwać, że będą właściwie umieć wychować swojego psa? W odchody na chodnikach i na trawnikach nie tylko wchodzą ludzie ale też i inne zwierzęta roznosząc pasożyty/choroby. Po drugie dość mam czyszczenia butów dzieci i kół wózka z kup. Tak więc Tak dla wychowywania, ale też dla przestrzegania pewnych ogólnospołecznych norm.
Pani z pieskiem oburza się za rzucanie

piotr burmistrz Filis
26.08.2011

jalo szczęśliwy posiadacz i opiekun biszkoptowej trzylatki,"zemsty córki" za nie wiem zresztą jakie grzechy, popieram i staram się praktykować wychowanie slicznej pieszczochy.

Agnieszka Łochowska i Azor, Sunia i Rudasek
26.08.2011

Psy, wbrew temu jak się niektórym ludziom wydaje, to bardzo mądre i inteligentne stworzenia. Z psem można zrobić bardzo dużo, ale warunkiem jest posiadanie chociaż podstawowej wiedzy na temat psychiki psów, ich zachowania i potrzeb. Niestety poziom wiedzy jaki reprezentują właścicele zwierząt, z którymi mam do czynienia, jako lekarz weterynarii, jest przerażająco niski. Oczywiście są osoby, które naprawdę wiedzą o czym mówią i z takimi osobami aż miło się rozmawia. A jeżeli czegoś nie wiedzą, to po prostu pytają. Ale to są wyjątki. Mam nadzieję, że chociaż parę osób, dzięki tej akcji, coś zrozumie i czegoś się nauczy. Zdecydowanie popieram.

Kasia i Puszek
20.08.2011

Popieramy akcję w 100%

Violetta Wojtan Rocky i Luno
18.08.2011

Popieram w 100%. Wychowanie psiaka to nic innego jak rodzicielstwo, a chyba nikt nie powie o sobie ze tresuje wlasne dziecko:-) Szczeniakowi ( w szczególności) potrzeba jest miłej, przyjaznej i bezpiecznej atmosfery życia, rozwoju i uczenia się oraz wytyczenia jasnych granic postępowania, tak aby ci na 4 lapach dobrze rozumieli tych na 2 łapach i odwrotnie. Tresure zostawmy tym co kochaja cyrkowe sztuczki a nie chca mieć w domu partnera czyli czworonożnego członka rodziny! działajcie dalej! szczekam:-) na kolejne artykuły!

Ewa Krajewska-Wojtulewicz z Gają i Fruzią
16.08.2011

Pies to też człowiek.
Inaczej niż dobrym słowem dogadać się nie da :)

Aneta Starczewska i Luna
12.08.2011

Popieram od samego początku! Nie wyobrażam sobie tresować mojego piesia, o przemocy nawet nie umiem pomyśleć. A radość z życia, którą okazuje moja Lunka jest niezastąpiona. Życzę wszystkim dobrze wychowanych i szczęśliwych psiaków.
Pozdrawiam

IRENA PODPORA
12.08.2011

Ja popieram wychowanie bez przemocy zarówno u ludzi jak i i zwierząt one przecież same w sobie nie są złe tylko trafiają na włascicieli nie odpowiednich, mam psa kundelka wziełam go ze schroniska ale nie zastanawiałam się nad tym czy ta psina może być wobec mnie agresywna naszczęscie jest ukochany spokojny pies i to była moja najlepsza decyzja od lat , od początku miał swój kacik i miski w stałym miejscu .

Radosław Bielawski oraz Feliks
12.08.2011

Nie można nie popierać, wystarczy spojrzeć za okno, poczytać wiadomości czy pójść z psem na spacer.
Wszystko mi mowi, ze Wychowuję, nie tresuję popierać trzeba.
Polecam ja i Feliks Imię i nazwisko oraz imię psa *
 Email
 WWW

 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
8 + 4=